Zakład pogrzebowy Dudczak
Zakład - szczegółowe informacje

Firma Pogrzebowa Dudczak jest firmą rodzinną, mieszczącą się w Sieradzu przy ul. Wodnej 5 i działającą nieprzerwalnie od początku 1921 r. Firma tak jak przed laty zajmuje się produkcją trumien o zróżnicowanych wymiarach i wzornictwie. Świadcząc kompleksową obsługę pogrzebów dysponujemy nowoczesną chłodnią, klimatyzowaną kaplicą i eleganckimi karawanami. Na terenie firmy prowadzimy sklep z kompletną odzieżą żałobną.

O jakości obsługi w rodzinnej firmie świadczy ilość wykonywanych ceremonii. Klienci w pełni doceniają nasze zaangażowanie, chęć niesienia pomocy i profesjonalizm. Świadczą o tym choćby listy dziękczynne, które są najlepszą nagrodą za trud, solidność i stałą dyspozycyjność.

Dzięki długoletniej tradycji zdobyliśmy doświadczenie gwarantujące możliwość zapewnienia jak najwyższej jakości naszych usług. Rodzina zlecająca nam usługę jest traktowana przez nas z należytym szacunkiem, współczuciem i pełnym zrozumieniem. Staramy się, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić oparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu.

Adam Dudczak - właściciel.

Adam Dudczak - właściciel

Podziękowania od klientów.

Dudczak - podziękowania

Wejście do biura.

Dudczak - biuro

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej - organizacji zrzeszającej firmy działające w oparciu o zasady etyki naszej profesji.

Posiadamy certyfikat PIPBP.

Dudczak - certyfikat PIPBP